خرید محصولات درون برنامه‌ای


محصولات

در نسخه رایگان اپلیکیشن لایتمن، تا ۳۰ کارت می‌توانید به جعبه اضافه و برنامه را امتحان نمایید. برای افزودن بیش از ۳۰ کارت به برنامه، بایستی یکی از محصولات زیر را خریداری نمایید.

بسته‌های افزایشی کارت: با خرید بسته‌های کارت اضافی زیر، می‌توانید علاوه بر ۳۰ کارت رایگان و دیگر بسته‌های خریداری شده، کارت‌های اضافی دیگر را به جعبه اضافه نمایید.

  • بسته ۱۰۰ کارت اضافی
  • بسته ۲۰۰ کارت اضافی
  • بسته ۵۰۰ کارت اضافی

{info} برای مثال با خرید یک بسته ۵۰۰ کارت اضافی و یک بسته ۲۰۰ کارت اضافی، تا ۷۳۰ کارت می‌‌توانید به جعبه اضافه کنید.

افزودن نامحدود کارت: با خرید این محصول می‌توانید به تعداد نامحدود کارت به جعبه اضافه نمایید و دیگر نیازی به خرید بسته‌های افزایش کارت ندارید.


خرید محصولات

در حال حاضر به دو روش می‌توانید محصولات را خریداری نمایید. از طریق خرید درون برنامه‌ای که توسط مارکت مربوطه انجام می‌شود و همچین خرید مستقیم از وب سایت برنامه.


مشکل در ثبت خرید

در صورتی که خرید را انجام داده‌اید، اما نتیجه آن در برنامه ثبت نشده است، ابتدا در منوی برنامه نام کاربری را لمس کرده تا وارد صفحه حساب کاربری شوید. خرید‌های ثبت شده در حساب شما به طور خودکار در سرور چک خواهد شد و در صورت وجود خرید، حساب کاربری شما در برنامه به‌روزرسانی خواهد شد.

بازیابی خرید در حساب کاربری


اما اگر خرید در حساب شما یافت نشد، لطفا موضوع را با ایمیل پشتیبانی برنامه liteman.app@gmail.com در میان بگذارید. (چنانچه از خرید درون‌ برنامه‌ای یا خرید سایت، توکن خرید دریافت کرده‌اید، آن را نیز به ایمیل ارسال کنید.)


بازیابی خرید قبلی

تمامی خرید‌های شما، در حساب کاربری لایتمن ثبت می‌شوند. بنابراین در صورتی که در دستگاهی دیگر وارد حساب کاربری خود شوید، خرید‌های ثبت شده در حساب کاربری شما در برنامه اعمال می‌شوند.


مشکل در بازیابی خرید قبلی

چنانچه در گذشته خرید درون برنامه‌ای انجام داده‌اید، اما اکنون حساب مرتبط با خرید را به یاد ندارید یا با ورود به حساب کاربری خرید شما بازیابی نمی‌شود، لطفا تمامی اطلاعاتی که از خرید خود به یاد دارید (مانند توکن خرید، زمان خرید و ...) را به ایمیل پشتیبانی liteman.app@gmail.com برنامه ارسال نمایید تا مشکل بررسی شود.